Володимир Сандюк – лаурет премії імені Ярослава Лукавецького

01 квітня 2021 року відбулось підсумкове засідання комісії з присудження обласної премії імені Ярослава Лукавецького за 2020 рік.

В галузі образотворчого і народного мистецтва премії удостоєний доцент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,
заслужений художник України Володимир Сандюк

Премія імені Ярослава Лукавецького була заснована у 2002 році Івано-Франківською обласною державною адміністрацією для популяризації кращих творів мистецтва, архітектури і дизайну, піднесення їх ролі у духовному відродженні та естетичному вихованні. Це найвища відзнака, яка присуджується митцям Прикарпаття за вагомий внесок у розвиток образотворчого (живопис, скульптура, графіка), народного, декоративно-ужиткового мистецтва, архітектури і дизайну.

Вітаємо нашого колегу і наставника студентів Володимира Сергійовича та бажаємо йому галерею творчих здобутків!