ПАМ”ЯТІ ПЕТРА МИХАЙЛОВИЧА ЧОЛОВСЬКОГО

Від нас назавжди відійшов у засвіти Петро Михайлович Чоловський… Пішов із життя Вчитель, який своїми діями, вчинками, любов’ю та турботою, своїм талантом і розумом виховав не одне покоління митців і педагогів. Вміло вчив їх мудрості та відповідальності, скеровував обирати майбутню професію.

Передчасна смерть Петра Михайловича, талановитого музиканта, вченого, педагога – непоправна втрата для Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Жорстока, невблаганна смерть забирає кращих – тих, котрі могли ще багато зробити, принести чимало користі справі, якій присвятили своє життя: студентам, колегам, українській музичній культурі і освіті.

Висловлюємо співчуття доньці покійного Зоряні Петрівні Рось – кандидату мистецтвознавства, доценту кафедри виконавського мистецтва, усій його родині. Нехай Всевишній дасть їм сил перенести біль втрати, а душу покійного прийме до Царства Небесного.

У пам’яті студентів і викладачів інституту Петро Михайлович назавжди залишиться добрим колегою, другом, наставником. Світла і Вічна пам՚ять!