СТУДЕНТИ ІНСТИТУТУ МИСТЕЦТВ – ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ВІДЕОРОЛИКІВ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника з метою створення студентами кращих зразків реклами свого факультету, інституту, освітньої програми чи спеціальності та проведення університетом на їх основі широкої промоційної кампанії  у соцмережах та телебаченні в університеті з 19 лютого по 5 березня 2021 року проводився конкурс на кращий відеоролик.
Оргкомітет оцінював конкурсні роботи за 10-ти бальною систему за наступними критеріями:
1. Відповідність темі;
2. Професіоналізм рішення, ефективність рекламних, соціальних методик і технологій;
3. Соціальна значимість, позитивність і креативність (новизна ідеї, оригінальність, гнучкість мислення авторів);

Серед поданих від факультетів та інститутів 50-ти відеороликів Оргкомітет конкурсу під керівництвом ректора університету, професора Ігоря Цепенди ПЕРШЕ місце визначив авторському колективу Навчально-наукового інституту мистецтв (освітня програма “Графічний дизайн”).

Склад творчого колективу:
Олена Жукова (Д-35 курс) – автор ідеї, режисура та відеомонтаж;
Володимир Яцишин (Д-25 курс)  – співавтор ідеї, музичний супровід;
Олександра Пасєка (Д-35 курс) – модератор;
Члени творчого колективу: Яна Савинець, Марія Подлецька, Уляна Капечук, Діана Михайлюк.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться після виходу Івано-Франківської області з “червоної зони”. Крім того, фіналістам буде запропоновано спільно зняти ролик про університет на професійній основі.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ!
Відеоролик дивитися тут або на головній бічній панелі: