Підписуйтесь на офіційні сторінки університету в соцмережах!

Шановні студенти та аспіранти! Шановні викладачі та працівники Університету! Шановні абітурієнти та батьки!

Весна – час оновлення і Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника оновлює свою інформаційну політику! Готує для вас багато цікавого, ексклюзивного та креативного! Аби нічого не пропустити, бути першими в курсі всіх новин та заходів, підписуйтесь саме на наші офіційні сторінки в соціальних мережах.

Усіх фейкових «дублерів», яких, на жаль, нині розвелося в мережі чимало, плануємо в найближчий час позбавитися за допомогою служб технічної підтримки соціальних мереж. Тож, будь-ласка, перевірте, чи підписані ви саме на університетські сторінки!

Будьте активними, як цього вимагає час! НАЦІЯ – ЦЕ КОМУНІКАЦІЯ! Хочемо мати з вами зворотній зв’язок у вигляді коментарів, а не тільки тисячі лайків та сотні перепостів! Комунікуємо більше й комунікуємо краще!
Ректорат університету

Офіційна сторінка Facebook університету