Онлайн-засідання Вченої ради інституту мистецтв

03 березня 2021 року о 15-й годині відбудеться онлайн засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» за участю професорсько-викладацького складу. Приєднатися до онлайн-засідання запрошуємо за покликанням: https://pu.webex.com/pu-ru/j.php?MTID=m20505a28282a3ede81e2433acb2ec289.

Порядок денний:

1. Про організацію освітнього процесу та забезпечення якості освіти на кафедрі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації і кафедри сценічного мистецтва та хореографії в умовах дистанційного навчання.

Доповідають: Бойчук Б.В., завідувач кафедри,
кандидат мистецтвознавства, професор.

Кукуруза Н.В., завідувачка кафедри,
кандидатка мистецтвознавства, доцент

2. Про стан ведення журналів навчальних занять у другому семестрі 2020-2021 навчального року.

Доповідають:
Волощук Ю.І., заступник директора Інституту,
кандидат мистецтвознавства, доцент.
Хомин В.М., заступник директора, доцент.

3. Про результати участі кафедр інституту у загальноуніверситетському конкурсі на кращий відеоролик.

Доповідає: заступниця директора Інституту
з виховної роботи та

міжнародних зв’язків Казимирів Х.Т.

4. Про хід виконання заходів з підготовки до відзначення 20-річчя інституту мистецтв.

Доповідає Грицан А.В., директор інституту,
професор