Студенти та викладачі кафедри дизайну і теорії мистецтва створили арт-проєкт пам`яті Героїв Небесної Сотні

На знак вшанування пам’ять Героїв Небесної Сотні, котрі загинули на Майдані під час Революції Гідності (2013-2014 рр.), студенти та викладачі кафедри дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського університету створили арт-проєкт на вірш “Пам’яті Героя…”.

Керівники проєкту: Надія Бабій, кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри дизайну і теорії мистецтва; Леся Семчук, кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри дизайну і теорії мистецтва.

Автор вірша “Пам”яті Героя…” (21.02.2014 рік) Леся Семчук. Вірш читала Діана Сулима, студентка спеціалізації “Графічний Дизайн”. Відеозйомка та монтаж: Вікторія Гіренок, магістрантка кафедри дизайну і теорії мистецтва.

У арт-проєкті взяли участь студенти спеціалізації “Графічний дизайн” кафедри дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського університету .