Запрошуємо на цікаву лекцію професора з Угорщини

Ми раді запросити Вас взяти участь у відкритій лекції професора Балінта Ковача з Католицького університету Петера Пазманя (Будапешт, Угорщина) у рамках проєкту Collegium Carpathicum за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду.

Ви можете безкоштовно приєднатися до лекції за цим посиланням на Google Meet 5 лютого о 14:00: meet.google.com/uzt-qqxc-bne

Тема лекції: Зміна спільнот – зміна ідентичності. COLLEGIUM CARPATHICUM був заснований за ініціативи Студіуму східноєвропейських досліджень Варшавського університету.

До консорціуму входять 7 університетів-партнерів: Студіум східноєвропейських досліджень Варшавського університету (Варшава, Республіка Польща), Оставський університет (Острава, Чехія), Вища державна східноєвропейська школа (Перемишль, Республіка Польща), Католицький університет Петера Пазманя (Будапешт, Угорщина), Пряшівський університет (Пряшів, Словаччина), Університет Стефана чел Маре (Сучава, Румунія), Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ, Україна).

Проєкт міжнародної співпраці між університетами Collegium Carpathicum стартував у вересні 2017 року в рамках XXVII Економічного форуму у Криниці.

Символічною штаб-квартирою Collegium Carpathicum стала Обсерваторія на г. Піп Іван, яка належить Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника.

Джерело: