Завідувачці кафедри нашого інституту Віолетті Дутчак призначено державну стипендію Президента України

Відповідно до Указу Президента України №42/2021 від 01.02.2021 року «Про призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва» стипендію Президента України призначено

Віолетті Дутчак

докторці мистецтвознавства, професорці, завідувачці кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Навчально-наукового Інституту мистецтв, керівниці квартету бандуристок «Ґердан».

Щиро вітаємо Віолетту Григорівну!

Для довідки: Державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери призначаються з метою стимулювання їх творчої праці, засвідчення видатних особистих досягнень. Загалом державні стипендії видатним діячам культури і мистецтва призначено 119 особам.