Міжнародна наукова конференція

Сьогодні професорсько-викладацький склад кафедри методики музичного виховання та диригування взяв участь у міжнародній науковій конференції “Інструменти та інструментальна музика: історичний розвиток та виконавська практика” (м. Люблін, Республіка Польща) на запрошення колег Люблінського Католицькго університету Іоана Павла ІІ.

Конференція проходила по таких тематичних напрямках:

• Синтез органологічних досліджень
  • Будівничі органів у історичній перспективі
  • Вибрані приклади побудови органів
  • Сучасна інструментальна музика
  • Інструменти та інструментальна музика в традиціях та побуті

Із доповідями виступили:

професор Любов Серганюк “Фольклорні традиції і форми колективного музикування на Західній Україні”

доцент Ярослава Бардашевська “Жанрово-стильові напрямки перекладів для альта у творчості українських композиторів ХХ ст.”

доцент Тетяна Маскович “Інструментальна музика як елемент виховання внутрішнього світу дитини (на матеріалі кантати Ганни Гаврилець “Погляд у дитинство”)”

доцент Христина Казимирів “Неочевидні ролі інструментальної музики в житті людини і суспільства”

викладач, аспірант Ірина Середюк “Автопортрет композитора в музичному мистецтві”

В конференції брало участь більше 70 учасників з європейських інституцій.

В обговоренні організатори та учасники конференції виявили глибоке зацікавлення представленими розвідками учасників від ПНУ та висловили побажання для плідної співпраці в науковому колі між університетами.