Нова інформація! Пробне тестування для вступу в магістратуру у 2020 році

Пробне тестування для вступу в магістратуру у 2020 році

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Шановні студенти!

З 4 травня 2020 року до 8 травня 2020 року у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника буде проводитись пробне тестування для вступників на ОР магістра. Процедура проведення тестування є наступною.

1. На електронні пошти, які ви вказали під час реєстрації (реєстрація завершилась 29 квітня 2020 року та організовувалась факультетами / інститутами), вам буде надіслано особисті пін-коди для тестування з тих вступних іспитів, які ви вказали.
  2. Тестування відбудеться на нашій платформі за адресою owl-quiz.pnu.edu.ua із використанням отриманих вами пін-кодів.
  3. Тестування відбуватиметься за розкладом, який доступний за цим посиланням. Тобто, якщо, наприклад, вступник виявив бажання пройти тестування для вступу на спеціальність 012 Дошкільна освіта, то він зможе його пройти згідно розкладу тільки 5 травня з 10:00 до 13:00. Тестування з іноземної мови буде доступне у той самий час.
  4. Якщо у вас виникли питання, звертайтесь за адресою dist@pnu.edu.ua.

Бажаємо вам успіху!